Zkušenosti s geodézií

V geodetické kanceláři Nymburk máme s geodetickými pracemi více než dvacet let zkušeností a za sebou máme stovky zakázek realizovaných pro klienty nejen v Nymburce, ale i v jeho širokém okolí, včetně Poděbrad, Lysé nad Labem, Kolína, Městce Králové, Mladé Boleslavi nebo Českého Brodu. Nejčastěji spolupracujeme s jednotlivými soukromými klienty, kteří se právě chystají stavět nový dům nebo přístavbu, popř. stavbu právě dokončili a potřebují zařídit náležitosti k její kolaudaci.
Mezi našimi klienty už ale byla i celá řada podnikatelů a společností. Od té doby, co jsme svou geodetickou kancelář v roce 1995 založili, se mnohé změnilo: překotného vývoje se dočkaly mimo jiné geodetické technologie a nástroje, které každému geodetovi umožňují odvádět precizní a poctivou práci.

My jsme po celou dobu svého působení dělali maximum pro to, abychom s tímto vývojem udrželi tempo a dokázali tak svým klientům poskytovat geodetické služby v jejich nejlepší současné podobě (mezi vybavení, které používáme aktuálně, patří mimo jiné totální stanice Trimble S3 2″, Nikon NPR-352 a GNSS aparatura Trimble R4 – GPS/GLONASS, výpočetní software Groma a grafické systémy od společnosti Bentley). Vyzkoušejte geodetické práce od naší společnosti i Vy! Věříme, že budete s naší prací stejně spokojeni jako stovky našich minulých a stávajících zákazníků.