O nás

V kanceláři Geodetických služeb Nymburk nabízíme geodetické práce už přes dvacet let. Své klienty si nacházíme nejen v Nymburce, kde naše kancelář sídlí, ale také v Poděbradech, Městci Králové, Sadské, Pečkách, Lysé nad Labem, Milovicích, Kolíně, Českém Brodě, Mladé Boleslavi a v řadě dalších okolních měst a obcí. Naše služby využívají jak jednotliví soukromí klienti, tak velcí stavební investoři. Všem z nich umíme dodat špičkový servis při zhotovování geometrických plánů, zaměřování pozemků a budov nebo vytyčování hranic pozemků v terénu.

Při práci čerpáme nejen z dlouholetých praktických zkušeností v oboru, ale i z jeho detailní teoretické znalosti. Soustavně navíc sledujeme novinky v oboru i vývoj technologií, aby byly naše služby vždy na vysoké současné úrovni. Precizně zpracované geodetické služby si kdykoli můžete objednat i Vy – stačí se nám ozvat a popsat nám své představy.

Mezi jakými službami si v nabídce naší společnosti můžete vybírat?
• Jednou z našich nejčastěji poskytovaných služeb je realizace geometrických plánů, které tvoří nedílnou část dokumentace pro zápis do katastru nemovitostí. Geometrické plány se nejčastěji zhotovují v případě zaměření nově dostavěného objektu či přístavby, při rozdělování pozemků nebo změnách jejich hranic, popř. pro účel vyznačení věcného břemene.
• Zhotovení geometrických plánů je výsledkem zaměřování změn hranic pozemků a staveb. Každou novostavbu nebo nově realizovanou přístavbu je třeba zaměřit před tím, než ji bude možné zkolaudovat a následně vložit do katastru nemovitostí.
• Zpracováváme také polohopisné a výškopisné plány, mapové podklady, jejichž účelem je zobrazit jak hranice pozemků, stavební objekty na nich nebo komunikace, tak výškové body a vrstevnice. Polohopisné a výškopisné plány slouží klientům především pro zhotovování projektové dokumentace stavebních objektů.
• Vytyčení prostorové polohy staveb provádíme na základě Vaší projektové dokumentace. Naším cílem je vyznačit v terénu precizně hranice nově vznikající stavby a dodržet při tom předepsané vzdálenosti od hranic pozemků. Výsledkem vytyčení je vytyčovací protokol, který bude následně tvořit zásadní součást dokumentace, kterou budete potřebovat pro kolaudaci Vaší stavby.

Další služby:
• odborné geodetické poradenství
• zaměření fasád
• rozdělení pozemků
• upřesnění hranic pozemků
a další.

V naší společnosti nabízíme svým klientům pokaždé kvalitní, důslednou práci. Každá spolupráce ale vypadá jinak a jaký bude její konkrétní průběh, je především na Vás. Budeme rádi, pokud nám kdykoli dáte vědět, jaké jsou Vaše požadavky a představy. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Provozní doba kanceláře (mobil v provozu vždy)
Pondělí 7:30 – 17:00
Úterý 7:30 – 16:00
Středa 7:30 – 17:00
Čtvrtek 7:30 – 16:00
Pátek 7:30 – 15:00