Kontakty

Pokud právě hledáte kvalitního geodeta v Nymburce nebo jeho širokém okolí, dokážeme Vám v naší geodetické kanceláři pomoct. Níže uvedené kontaktní údaje můžete využít, abyste nám sdělili své představy o naší vzájemné spolupráci nebo se s námi domluvili na termínu osobního setkání. Těšíme se na Vás!

Geodetické služby Nymburk
Adresa:
Palackého třída 449/64
28802 Nymburk

IČ: 05328268

Telefon:
325 511 909 – kancelář

Kontaktní osoby:
Ing. Joel Šárovec
Mobilní telefon: 737 054 405
E-mail: geodet.nbk@gmail.com

Karel Šárovec
Mobilní telefon: 603 494 912
E-mail: geodet.nbk@gmail.com

Ať už se chystáte stavět nebo jen potřebujete rozdělit svůj pozemek, uděláme maximum pro to, abyste od nás dostali špičkový geodetický servis. Věříme, že se službami naší společnosti budete spokojeni!

Kde nás najdete v Nymburce

Geodetické práce a služby – od prací pro katastr nemovitostí až po digitální modely terénu – poskytujeme svým klientům nejen v Nymburce, ale i v jeho širokém okolí, včetně Poděbrad, Městce Králové, Sadské, Peček, Lysé nad Labem, Milovic, Kolína, Českého Brodu a Mladé Boleslavi. Budete-li některou z našich služeb potřebovat, rádi přijedeme až k Vám. Navštívit nás ale v naší kanceláři můžete i Vy. Najdete ji takřka v centru Nymburka, na Palackého třídě v budově městského kulturního střediska. Přímo před budovou je několik málo míst k parkování, které při své návštěvě můžete využít, přijet k nám ale můžete i prostřednictvím veřejné dopravy. Z místního Hlavního nádraží k nám pěšky dojdete asi za pět minut a stejně tak i z nádraží autobusového, které se nachází hned vedle něj. Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!