Čím se řídíme při práci

V kanceláři Geodetických služeb Nymburk dokážeme kvalitní služby nabídnout opravdu každému zákazníkovi. Pokud jste právě dostavěli a čeká Vás zápis do katastru nemovitostí, jsou naše služby určené právě pro Vás – stejně tak Vám dokážeme pomoci, pokud potřebujete rozdělit pozemek, vyznačit věcné břemeno nebo třeba zhotovit kvalitní polohopisné a výškopisné podklady pro Váš stavební projekt.
Těší nás, že jsou naši klienti s naší prací spokojeni a v řadě případů naše služby využívají opakovaně. I když se od založení naší firmy mnohé změnilo, náš recept na skutečně kvalitní servis zůstal stejný. Při každé spolupráci pečlivě nasloucháme představám a požadavkům svých zákazníků a teprve na jejich základě jim navrhneme funkční a odborně podložené řešení.
Protože máme přes dvacet let zkušeností i spolehlivé teoretické znalosti, je výsledek naší práce vždy kvalitní. Zároveň se ale klientům snažíme nabídnout flexibilní přístup, vyhovět jim věcně i časově a výsledek práce jim předat včas a v jimi preferované podobě. Pokud byste o podobné služby měli zájem i Vy, budeme rádi, pokud je kdykoli vyzkoušíte. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Geodetické služby Nymburk (vedle v panelu)
Adresa:
Palackého třída 449/64
28802 Nymburk
Telefon:
325 511 909 kancelář
737 054 405 Ing. Joel Šárovec
603 494 912 Karel Šárovec